Anasayfa İletişim Ulaşım Teklif Al Sık Kullanılanlara Ekle

 Lüks Konut Sigortası
 Lüks Ev Aletleri Sigortası
 Özel Müşteriler Grubu Konut
 Özel Müşteriler Grubu Kasko
 Özel Müşteri Grubu Koleksiyon
 Zorunlu Deprem Sigortası

Özel Müşteriler Grubu Kasko

 
“0” km yeni aracınız, satın aldığınız tarih itibariyle 18 ay içersinde, tamir edilemeyecek kadar zarar görür veya çalınırsa, size bir seçim hakkı ve esneklik  sunuyoruz. Ya aracınızın yeni modelinin bedelini size oduyoruz ya da aracınızı aynı marka, model ve ozelliğe sahip olan yenisiyle değiştiriyoruz. 
 
Aracınız, bu poliçe kapsamında teminat altına alınan bir riskin gercekleflmesi  sonucu kullanılamaz hale gelirse, aracınızın onarım suresi  boyunca veya aracınızın calınması durumunda hırsızlık tazminat talebi karşılanana kadar gecen sure boyunca aynı ozellikteki geçici bir kiralık aracın masrafı tarafımızdan karşılanır. Olay başına odeyeceğimiz maksimum tutar 7.500  TL’dır.
Kasko policenizin gecerli olduğu coğrafi alan içerisinde ve poliçe suresi boyunca azami 30 gune kadar kiralamış  olduğunuz aracın kullanımından kaynaklanan bedensel yaralanma veya maddi bir hasar nedeniyle kiralama şirketine kanunen odemekle yukumlu olduğunuz masraflar teminat altındadır.
 
Hasar anında anlaşmalı servislerimizden birini tercih edebileceğiniz gibi onceden bize bildirimde bulunarak istediğiniz herhangi bir tamir servis istasyonunda da hasar sonrasında aracınızın onarımını gercekleştirebilirsiniz. 
 
Eğer onarım için orjinal yedek parça gerekliyse hernerede olursa olsun bu parcaların kullanılmasına olanak sağlayacağız.
 
Araclarınızın daimi olarak bulunduğu garajın acil afet planı bulunuyor mu? Biz, riziko mahallini inceleyerek, aracınızın maruz kalabileceği potansiyel riskleri onceden belirleyip gerekli guvenlik onlemlerini almanızda size yardımcı olacağız.

Copyright © 2010 ANUR Sigorta Tüm Hakları Saklıdır.
ANUR Sigorta | İletişim