Anasayfa İletişim Ulaşım Teklif Al Sık Kullanılanlara Ekle

  Finansal Sigortalar
 Asansör Sorumluluk Sigortaları
 Birey Siber Güvenlik Sigortası
 Veri Koruma Sorumluluk
 Cyber Edge
 Çevre Kirliliği MaliSorumluluk
 Eczane Sorumluluk
 Emniyeti Suistimal Sigortası
 Enerji ve Mühendislik
 Gayrimenkul Değerleme Kurumu
 Gıda Sorumluluk
 İhracat Kredi Sigortası
 İşsizlik Sigortası
 İşveren Sorumluluk
 Kredi Kartı İşsizlik Sigortası
 Kobi Sorumluluk
 Kaçırılma/Fidye/Şantaj Sigorta
 Koleksiyonlar Sigorta Poliçesi
 Maden İşçisi Zorunlu FerdiKaza
 Menkul Kıymetler Sigortası
 Multi Medya Mesleki Sorumluluk
 Nakliyat Sorumluluk
 Devlet Destekli Alacak Sigorta
 Ticari Alacak Sigortası
 Ticari Yangın
 Ticari Sorumluluk
 Teknoloji Mesleki Sorumluluk
 Taşınan Para Sigortası
 Ürün Sorumluluk
 Ürün Geri Çekme
 Yurtiçi Kredi Sigortası
 Yönetici Sorumluluk

Çevre Kirliliği MaliSorumluluk

Çevre Kirliliği Mali Sorumluluk Sigortaları

Giderek artan kamu farkındalığı ve çevre ile ilgili kapsamı genişletilen mevzuatlar, işletmelere çevreye verdikleri zararlar konusunda daha büyük görevler yüklemiştir.  Bu bağlamda çevre kirliliği sorumlulukları ve farkındalığı işletmeler için giderek artmaktadır. ANUR Sigorta 10 yılı aşkın süredir çevre kirliliği mali sorumluluk sigortaları konusunda yenilikçi yaklaşımı ile hizmet vermektedir.

Yükleniciler için Çevre Kirliliği Mali Sorumluluk Sigortası

Ürünümüz, bir işletmenin tesisini veya tesislerini çevre kirliliği mali sorumluluk sigortası ile yeni oluşan çevre kirliliği risklerine karşı teminat altına alınmasını sağlamasının yanında önceden mevcut olan koşullardan kaynaklanmış kirlenmelerden ötürü oluşabilecek çevre risklerine karşı da istenildiği takdirde teminat sağlayabilmektedir. Bu tür bir teminat şirket satın alma veya şirket birleşmeleri gibi durumlarda sigortalı için oldukça önemli bir değere sahiptir. 

Avantajlarımız

 •  · Broker ve müşteriler, çevre sorumluluk sigortası alanında engin deneyime sahip olan risk kabul ve hasar tespit ekipleri tarafından desteklenmekte, müşterilerin kazanılması ve elde tutulması gibi unsurlar pekişmektedir.
   ·   Yerel sektörleri yerel sigortacılık uygulamaları, çevre sorumluluğu ile ilgili yerel kanun, düzenleme ve teminat gereklilikleri konusunda engin bilgi ve birikimimiz sayesinde broker ve müşteriler açısından uzman bilgi kaynağı. 
   ·   Müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve yeni işlerin kazanılmasını desteklemek amacıyla teminat ve program yapılarını hazırlayabilme kabiliyeti.
   ·   Çevre Sorumluluğu ile risklerin kabulünde 40 yılı aşkın deneyiminden yararlanabilir ve dünyanın her yerinde bulunan yerel ofislerimizin oluşturduğu global risk kabul ağına erişme olanağı bulabilirsiniz. 
   ·   Global olarak ya da belli ülkeler için teminat sunan, ehil bir şekilde uygulamaya geçirilen ve tam uyumlu hale getirilmiş çok uluslu programlar. 
   ·   Broker ve müşteriler, çevre sorumluluk sigortası alanında engin deneyime sahip olan risk kabul ve hasar tespit ekipleri tarafından desteklenmekte, müşterilerin kazanılması ve elde tutulması gibi unsurlar pekişmektedir.
   ·   Yerel sektörleri yerel sigortacılık uygulamaları, çevre sorumluluğu ile ilgili yerel kanun, düzenleme ve teminat gereklilikleri konusunda engin bilgi ve birikimimiz sayesinde broker ve müşteriler açısından uzman bilgi kaynağı.
   ·    Müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve yeni işlerin kazanılmasını desteklemek amacıyla teminat ve program yapılarını hazırlayabilme kabiliyeti.
   ·   Çevre Sorumluluğu ile risklerin kabulünde 40 yılı aşkın deneyiminden yararlanabilir ve dünyanın her yerinde bulunan yerel ofislerimizin oluşturduğu global risk kabul ağına erişme olanağı bulabilirsiniz.
   ·   Global olarak ya da belli ülkeler için teminat sunan, ehil bir şekilde uygulamaya geçirilen ve tam uyumlu hale getirilmiş çok uluslu programlar.

Hedef Sektörler

 • Sadece Türkiye’deki faaliyetlerinizi ya da tesisinizi değil, firmanızın yurt dışındaki tesislerini veya yapacağı bir sevkiyatı ya da gerçekleştireceği bir projeyi de çevre kirliliği mali sorumluluğunu sigortası ile teminat altına alabilir.  
 • Ağır sanayi ve kimya firmalarından gıda ve içki üreticilerine kadar muhtelif üreticiler.
 • Enerji ve kamu hizmeti şirketleri
 • Atık yönetimi şirketleri
 • Taşımacılık ve lojistik şirketleri
 • İnşaat projeleri
 • Kiracıları da dahil olmak üzere mülk sahipleri veya gayrimenkul geliştirme ve yatırım firmaları
 • Toptancı ve perakende şirketleri

Copyright © 2010 ANUR Sigorta Tüm Hakları Saklıdır.
ANUR Sigorta | İletişim