Anasayfa İletişim Ulaşım Teklif Al Sık Kullanılanlara Ekle

  Sağlık Sigortaları
 Pati Sigortası
 Tamamlayıcı Sağlık KAMPANYA
 Sağlık Bekleme Süreleri
 Sağlık Terimler Sözlüğü
 Sıkça Sorulan Sorular
 Sağlık Sigortası Avantajımız
 Yabancı Öğrenciler Özel Sağlık
 Sağlık Sigortası Teminatları
 Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 Sağlık Sigortası Nedir?
 Nefes Sağlık Sigortası
 YabancıUyruklu SağlıkSigortası
 Ferdi Kaza Sigortası
 Sağlık Kurumları Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası, sigortalının sigorta süresi içinde işyerinde veya özel hayatında, özel ve mesleki faaliyetleri gereği yapacağı seyahatler sırasında meydana gelebilecek kazalar sonucunda yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve yaralanma durumunu kapsar.

Uluslararası Seyahat Güvenlik Planı

Ferdi Kaza Sigortaları tarafından yurtdışına seyahat eden kişileri geniş kapsamlı koruma altına alan TravelGuard Uluslararası Seyahat Sigortası ile sunulan teminat ve avantajlar aşağıdaki gibidir.

Uluslararası Eğitim Güvence Planı

Ferdi Kaza Sigortaları tarafından yurtdışında eğitime giden öğrencileri geniş kapsamlı koruma altına alan TravelGuard Uluslararası Eğitim Güvenlik Sigortası ile sunulan teminat ve avantajlar aşağıdaki gibidir.

Hastane Güvenlik Planı

Ferdi Kaza Sigortaları tarafından sunulan Hastane Güvenlik Planı, Kaza veya Hastalık sonucu hastanede yatılan hergün için seçilen plana göre tazminat ödeyen özel teminat, prim ve avantajlarla siz Müşterilerimizin hizmetindedir.

Aktif Yaşam Güvenlik Planı

Ferdi Kaza Sigortaları tarafından sunulan Aktif Yaşam Güvenlik Planı, kaza sonucunda meydana gelebilecek çeşitli yaralanmalar, hastane masrafları, günlük yaşam aktiviteleri kaybı ve kaza sonucu yaşam kaybı ve sürekli sakatlık teminatlarını içeren,özel prim ve avantajlarla siz Müşterilerimizin hizmetindedir.

İş Yeri Fayda Planları

Çalışanlara Özel Güvenlik Planı, kaza veya deprem sonucu oluşabilecek yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve bedeni yaralanma hallerine karşı24 saat süreyle, dünyanın heryerinde çalışanları ve ailelerini güvence altına alıyor.

Aile Güvenlik Planı

Ferdi Kaza Sigortaları tarafından sunulan Aile Güvenlik Planı, özel teminat, prim ve avantajlarla Siz Müşterilerimizin hizmetindedir.

Şirket Güvenlik Planı

Eğer şirketiniz 2-50 kişi arası çalışana sahipse, geniş kapsamlı teminatlarla oluşturulmuş 10 değişik limitli Şirket Güvenlik Planı’ndan hemen faydalanabilirsiniz.


Copyright © 2010 ANUR Sigorta Tüm Hakları Saklıdır.
ANUR Sigorta | İletişim